72
535532

Väinö Kamppuri

(Finland, 1891-1972)
Väinö kamppuri, gårdsvy.
Väinö kamppuri, gårdsvy.
Väinö kamppuri, gårdsvy.
Väinö kamppuri, gårdsvy.

GÅRDSVY.

Sign. 26. Olja på skiva 36x46 cm.

Utropspris:

1 500 - 2 000 EUR

Klubbat pris: