82
535843

Elin Danielson-Gambogi

(Finland, 1861-1919)
Elin danielson-gambogi, religiöst motiv.

RELIGIÖST MOTIV.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på skiva 49x31 cm.

Utropspris:

2 500 - 3 000 EUR

Klubbat pris:
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146