87
535619

Pekka Halonen

(Finland, 1865-1933)
Pekka halonen, porträttpar.
Pekka halonen, porträttpar.
Pekka halonen, porträttpar.
Pekka halonen, porträttpar.
Pekka halonen, porträttpar.

PORTRÄTTPAR.

Sign. 1900. Olja på duk á 48x41 cm och 45x38 cm.

Utropspris:

2 000 - 3 000 EUR

Klubbat pris:
2 400 EUR
Övrigt

Herr och fru Revell.