89
530667

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
167 000 - 222 000 SEK
15 800 - 21 100 USD
Klubbat pris
22 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

I HAMNEN.

Sign. -86. Olja på duk 44,5x33,5 cm.