9
534397

Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm, LANDSKAP MED TALLAR.

LANDSKAP MED TALLAR.

Sign. Olja på skiva 47x39 cm.

Utropspris:

5 000 - 6 000 EUR

52 900 - 63 500 SEK

5 090 - 6 100 USD

Klubbat pris:
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146