9
534397

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
55 600 - 66 700 SEK
5 280 - 6 330 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

LANDSKAP MED TALLAR.

Sign. Olja på skiva 47x39 cm.