98
534129

Matti Haupt

(Finland, 1912-1999)
Matti haupt, silver, signerad.

MATTI HAUPT, silver, signerad.

Sittande flicka, höjd 17 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris:

900 - 1 200 EUR

Klubbat pris:
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146