98
534129

Matti Haupt

(Finland, 1912-1999)
MATTI HAUPT, silver, signerad.

Sittande flicka, höjd 17 cm.

Sedvanligt slitage.

Utropspris:

900 - 1 200 EUR

9 520 - 12 700 SEK

916 - 1 220 USD

Klubbat pris:

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst (Föräldraledig)
+358 (0)50 428 2146