116
545879

GOLVLAMPA.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 220 - 7 310 SEK
566 - 792 USD
Klubbat pris
2 100 EUR
GOLVLAMPA.

Mässing, skaftet beklätt med rotting. Stämplad Itsu. 1950-tal. Höjd 137 cm.