173
566925

Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Utropspris
600 - 800 EUR
6 280 - 8 380 SEK
681 - 908 USD
Klubbat pris
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

VAS.

Sign. G. Nyman Nuutajärvi Notsjö. Klart, vridet glas. 1940-talets slut. Höjd 16 cm.