191
572167

Heikki Orvola

(Finland, Född 1943)
Utropspris
300 EUR
3 430 SEK
316 USD
Klubbat pris

Heikki Orvola
(Finland, Född 1943)

HEIKKI ORVOLA, FAT. Sign. Heikki Orvola, Nuutajärvi Notsjö.

Blått glas. Diameter 42 cm.

Smärre slitage.