194
585193

Jaakko Liikanen

(Finland)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 530 - 5 670 SEK
417 - 522 USD
Klubbat pris
Jaakko Liikanen
(Finland)

KARAFF. Sign. J-Liikanen.

Klart glas med orange filigran och blå propp. Höjd 37 cm.

Sedvanligt slitage.