199
577068

Ritva Grunberg

(Finland, 1943-2015)
Utropspris
400 - 500 EUR
4 190 - 5 240 SEK
454 - 568 USD
Klubbat pris

Ritva Grunberg
(Finland, 1943-2015)

KERAMIKFAT.

Sign. Ritva. Färgglaserat. Tidigt 1990-tal. Bredd 52,5 cm.