279
582221

Helena Tynell

(Finland, 1918-2016)
Utropspris
500 - 700 EUR
5 670 - 7 930 SEK
522 - 730 USD
Klubbat pris
550 EUR

Helena Tynell
(Finland, 1918-2016)

GLASSKULPTUR.

Castello. Sign. Helena Tynell, Riihimäen Lasi Oy. Klart glas. Höjd 17,5 cm.

Kantnagg i övre kanten.

Formgivare