369
550745

Raimo Kanerva

(Finland, 1941-1999)
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
39 800 - 51 200 SEK
3 720 - 4 780 USD
Klubbat pris
3 500 EUR

Raimo Kanerva
(Finland, 1941-1999)

"TULPANSTOL".

Sign. Alumin, höjd 80 cm.

"Blomster", Kunstindustrimuseet, Köpenhamn 1990.

Utställningspublikation "Blomster" 1990, avbildad på sidan 195.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

266. Axel Einar Hjorth, soffa "Utö", Nordiska Kompaniet 1930-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
105 000 SEK