587429

470. "RYMD MELLAN TANKAR".

A tergo sign. 2007. Olja på duk, kollage, blandteknik 200x100 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Taidesalonki Husa, Tammerfors 2007.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto