500
578443

Roy Hopiavuori

(Finland, Född 1971)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 200 - 22 900 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 500 EUR

Roy Hopiavuori
(Finland, Född 1971)

"TOTEM".

Sign. MM. Olja på duk 145x139 cm.