Modern & Contemporary F172

115 föremål
386. Helge Dahlman, JÄGARE MED SIN HUND.
Klubbat pris
600 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
313. Juha Soisalo, "KVÄLL I TRÄDGÅRDEN".
Klubbat pris
520 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
395. Kimmo Kaivanto, MASK.
395. Kimmo Kaivanto, MASK.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
345. Marjatta Sarasalo, "HEMLIGA ÖNSKNINGEN".
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
389. Friedl Holzer-Kjellberg, KERAMIKSKULPTUR.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
418. Timo Ruokolainen, HUND.
418. Timo Ruokolainen, HUND.
Klubbat pris
500 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
305. Kimmo Kaivanto, "FÖNSTER MOT NATTEN".
Klubbat pris
850 EUR
Utropspris
600 - 700 EUR
347. Sakari Marila, "SOMMAR II".
Klubbat pris
Utropspris
600 - 800 EUR
411. Olavi Vaarula, "REXI".
411. Olavi Vaarula, "REXI".
Klubbat pris
400 EUR
Utropspris
500 - 600 EUR
417. Veikko Haukkavaara, KRÅKA.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
500 - 800 EUR
401. AIMO KANERVA, akvarell, signerad och daterad 18.5. -84.
Klubbat pris
Utropspris
500 - 800 EUR
403. Aimo Kanerva, GRANAR.
403. Aimo Kanerva, GRANAR.
Klubbat pris
Utropspris
400 - 600 EUR
383. Viljo Mäkinen, KVINNA.
383. Viljo Mäkinen, KVINNA.
Klubbat pris
Utropspris
400 - 600 EUR
352. Kalevi Pyykönen, GRÖNA ÄPPEL.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
300 - 400 EUR