Madeleine Pyk – en samling F769
111
571541

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 800 SEK
1 150 - 1 720 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

VINTRIG HAMN.

Sign. G. of Finland, Helsingfors 1905. Akvarell 16x11,5 cm.

Formgivare