114
592748

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
800 - 1 200 EUR
9 060 - 13 600 SEK
835 - 1 250 USD
Klubbat pris
750 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

LANDSKAP FRÅN NARVA OCH VITRE, 3 ST.

Sign. 1/8 -69, 12 juni -73, Narva. Akvarell, á ca 20x32 cm.

Amos Andersons konstmuseum 2002.