116
554700

Ada Thilén

(Finland, 1852-1933)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 700 SEK
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
1 300 EUR
Ada Thilén
(Finland, 1852-1933)

SOMMARLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 13,5x40 cm.

Helene Schjerfbecks syskonsjälar, Ekenäs museicentrum EKTA 2012.