118
554702

Alma Judén

(Finland, 1854-1914)
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Alma Judén
(Finland, 1854-1914)

HÖST I LUFTEN.

Sign. Olja på duk 30x43,5 cm.