125
551930

Erik Abrahamsson

(Sverige, 1871-1907)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
10 400 - 12 500 SEK
1 130 - 1 360 USD
Klubbat pris
Erik Abrahamsson
(Sverige, 1871-1907)

ERIK ABRAHAMSSON, olja på duk, signerad.

Kvällsrodnad i skärgården. 30x65 cm.

Sedvanligt slitage.