133
531172

Wladyslaw Wanke Wankie

(Polen, 1860-1925)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 600 - 83 500 SEK
6 790 - 9 050 USD
Klubbat pris
Wladyslaw Wanke Wankie
(Polen, 1860-1925)

FISKARE PÅ STRANDEN.

Sign. Olja på duk 66x100 cm.