137
576008

John Fraser

(Storbritannien, 1858-1927)
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
20 400 - 22 700 SEK
1 880 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
John Fraser
(Storbritannien, 1858-1927)

"SKEPPNING UTANFÖR DYNERNA".

Sign. 1918. Akvarell 64x126 cm.