155
589294

Tuntematon/Okänd/ Unknown

Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 000 - 90 600 SEK
6 260 - 8 350 USD
Klubbat pris
Tuntematon/Okänd/ Unknown

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, målningar, ett par, tidigt 1800-tal, olja på duk.

Landskap. Á 55x72 cm.

Färgbortfall, lagningar, ytsmuts.

Early 19th Century.