158
586165

Boris Bessonoff

(Ryssland, 1862-1934)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
68 000 - 90 600 SEK
6 260 - 8 350 USD
Klubbat pris
Boris Bessonoff
(Ryssland, 1862-1934)

BORIS BESSONOFF, Olja på duk, signerad.

Höstvy. 77x112 cm.

Ytsmuts, sedvanligt slitage.