166
577086

Alexander Alexeevich Shurigin

(Ryssland, 1862-1917)
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
62 800 - 83 800 SEK
6 810 - 9 090 USD
Klubbat pris
6 500 EUR
Alexander Alexeevich Shurigin
(Ryssland, 1862-1917)

BREVET.

Sign. 1885. Olja på duk 57x43 cm.