174
550603

Petr Petrovich Vereschagin

(Ryssland, 1836-1886)
Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
126 000 - 157 000 SEK
13 600 - 17 000 USD
Klubbat pris
25 000 EUR
Petr Petrovich Vereschagin
(Ryssland, 1836-1886)

STADEN MTSHETA.

Sign. Olja på duk 24x34 cm.