182
598423

IKON, Tempera på pannå, Ryssland, 1800-talets sista kvartal. Risa, silver. Mästare Ivanov M.I. Sankt Petersburg, 1880.

Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
31 400 - 41 900 SEK
3 410 - 4 540 USD
Klubbat pris

GUDSMODERN, GLÄDJE FÖR ALLA SÖRJANDE. Storlek 33x27cm.

Skador, lagningar, defekter.