221
553002

KAFFEKOPPAR, ETT PAR

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
1 500 EUR
KAFFEKOPPAR, ETT PAR

Porslin. Empire. Ryssland. Gardners porslinsfabrik 1800-talets början. Förgyllda med målad dekor. Höjd 10 cm.