23
592085

Väinö Blomstedt

(Finland, 1871-1947)
Väinö blomstedt, vinterdag.
Väinö blomstedt, vinterdag.
Väinö blomstedt, vinterdag.
Väinö blomstedt, vinterdag.

VINTERDAG.

Sign. 1896. Olja på skiva 27x52 cm.

Utropspris:

2 500 - 3 000 EUR

Klubbat pris:
2 800 EUR
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146