246
598547

MEDALJONG

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 500 - 13 800 SEK
1 050 - 1 260 USD
Klubbat pris
MEDALJONG

Guld 56, blå emaljering, rosenslipade diamanter ca 0,20 ct. Ryska stämplar sekelskiftet 1899/1900.
Storlek 33 x 21 mm.
Vikt 14,3 g.

Repor i emaljeringen.