25
592822

Vilho Lampi

(Finland, 1898-1936)
Utropspris
5 000 - 8 000 EUR
56 700 - 90 600 SEK
5 220 - 8 350 USD
Klubbat pris
Vilho Lampi
(Finland, 1898-1936)

HÖSTVY.

Sign. -35. Olja på skiva 51,5x65,5 cm.