29
475280

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 500 - 16 900 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

HÖSTSOL.

Sign. -13. Olja på skiva 32,5x40,5 cm.