322
546683

HÄNGE

Utropspris
900 - 1 100 EUR
10 200 - 12 500 SEK
955 - 1 170 USD
Klubbat pris
900 EUR
HÄNGE

Platina, guld, diamanter och orientaliska pärlor. Art Deco, början av 1900-talet. Hängets diameter ca 25 mm. Vikt ca 5,0 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

337. Danish Modern, fåtöljer ett par, utförda av snickarmästare Peder Pedersen, Danmark 1940-tal.
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK