361
586921

ARMBAND

Utropspris
1 100 - 1 200 EUR
12 500 - 13 700 SEK
1 170 - 1 270 USD
Klubbat pris
ARMBAND

18K guld. Troligtvis italienska stämplar. Vikt ca 30 g.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

308. Harald Notini, bordslampa, modell "15543", Arvid Böhlmarks Lampfabrik, Stockholm, 1950-tal.
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
9 500

ditt bud
Aktuellt bud:
9 500 SEK