367
595314

RING, 18K guld och silver, rosenslipade diamanter. Kronan från 1700/1800-tal. Skenan Tillander 1930-tal. Vikt ca 4,7 g.

Utropspris
2 000 - 2 200 EUR
22 700 - 24 900 SEK
2 090 - 2 300 USD
Klubbat pris

Centerstenen ljusgul / I3 ca 3,0 ct.
Storlek 16,25.

Bruksslitage.