409
568679

BESTICKUPPSÄTTNING, 94 DELAR. sterlingsilver, Amerika 1960-70-tal. Total silvervikt, utan knivar, 3494 g.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris

Graverat monogram O.
12 matknivar, 12 matgafflar, 12 förrättsknivar, 12 förrättsgafflar, 12 teskedar, 12 matskedar, 12 dessertskedar, 10 serveringsbestick.

Smärre bruksslitage.