415
578715

LJUSSTAKAR, ETT PAR

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 700 EUR
LJUSSTAKAR, ETT PAR

Silver. Barock. Spanien 1700-tal. Oidentifierade stämplar. Höjd 23 cm. vikt 1048 g.