Madeleine Pyk – en samling F769
42
547325

Arvid Liljelund

(Finland, 1844-1899)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
21 100 - 31 600 SEK
2 290 - 3 430 USD
Klubbat pris
1 020 EUR
Arvid Liljelund
(Finland, 1844-1899)

"SMYCKET".

Sign. Olja på skiva 24x16 cm.

Ateneum 1960, nr 132. Galerie Hörhammer 50 år: Arvid Liljelund, nr 88.