426
592664

DOSA, silver och agat, troligtvis London ca 1830.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris

Slitna stämplar. Längd 7,5 cm. Höjd 4,5 cm.

Ställvis slitage.