439
594135

SKED

Utropspris
500 EUR
5 670 SEK
522 USD
Klubbat pris
SKED

Silver. Barock, Sverige 1600-tal. Ostämplad. Dekor med pinjekotte. Längd 17 cm.

Bristning, gammal reparation