44
556408

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
56 700 - 79 300 SEK
5 220 - 7 300 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, STRANDKLIPPOR.

Sign. -83. Olja på duk, uppfodrad på skiva 19x32 cm.