583804

46. H. (EINAR REUTER) AHTELA, TÖVÄDER.

Sign. -63. Olja på duk 67x78 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
2 045 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag