583804

46. H. (EINAR REUTER) AHTELA, TÖVÄDER.

Sign. -63. Olja på duk 67x78 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
2 045 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Helena Laakso

Helena Laakso
Specialist klassisk finländsk konst, rysk och internationell konst, fotografi

+358-45 1246116
helena.laakso@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund