583804

46. H. (EINAR REUTER) AHTELA, TÖVÄDER.

Sign. -63. Olja på duk 67x78 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Klubbat pris
1 600 EUR
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.