597422

47. WILHO SJÖSTRÖM, BÅTAR PÅ STRANDEN.

Sign. 1922. Olja på duk 54x65 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Klubbat pris
1 020 EUR
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.