597422

47. WILHO SJÖSTRÖM, BÅTAR PÅ STRANDEN.

Sign. 1922. Olja på duk 54x65 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)
1 303 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag