50
561230

Eugen Taube

(Finland, 1860-1913)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
17 000 - 20 400 SEK
1 570 - 1 880 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)

MÅNSKENSNATT.

Sign. Olja på duk 47x28 cm.