55
599362

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
82 600 - 103 000 SEK
9 150 - 11 400 USD
Klubbat pris
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

FJORDVY.

Sign. Olja på duk 49x72 cm.