64
592749

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Utropspris
40 000 - 60 000 EUR
453 000 - 680 000 SEK
41 700 - 62 600 USD
Klubbat pris
50 000 EUR
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

"FÖR ANKAR (STILJTJE)".

Sign. Olja på duk 64x102 cm.

Ca 1875-85.